Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Asil Gayrimenkul Danışmanlık Hizmet Kervanına Doğalgaz Sistemlerini de Kattı .

Haberler
Asil Gayrimenkul Danışmanlık Hizmet Kervanına Doğalgaz Sistemlerini de Kattı .

Asil Gayrimenkul Danışmanlık Hizmet Kervanına Doğalgaz Sistemlerini de Kattı .

Yeşilyurt Mahallesi, Akdeniz Caddesi No:30/D adresinde faaliyet gösteren Asil Mühendislik ve Doğalgaz Sistemleri, Makine Mühendisi Doğukan Düzün'ün yetkili mühendis olarak görev aldığı bir ekip tarafından kurulmuş olup, Süleyman Solak ve Hüseyin Yavuz'un önderliğinde faaliyet gösteriyor. Firmanın Asil Gayrimennkul ve danışmanlık hizmetleri gurubu Danışmanı Hanifi Can, yaptığı açıklamada, "Ücretsiz keşif, değerlendirme, tesisat kurulumu, kombi kurulumu ve gaz açma servis hizmetleri ile birlikte ısıtma sistemi kurulumu, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz." Dedi.
Firmanın, Süleyman Solak ve Hüseyin Yavuz'un ortaklığında gayrimenkul danışmanlık hizmeti, muz ve çit teli imalatı ile bahçe kurulumu hizmetleri de sunduğunun altını çizen Hanifi Can, konu hakkında yaptığı değerlendirmede, "bu sektörlerde deneyim ve uzmanlığımızla, müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.
Kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, bölgedeki ihtiyaçlara çözüm olmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu. Asil Mühendislik ve Asil Gayrimenkul, Yeşilyurt Mahallesi sakinlerine ve çevre bölgelerdeki müşterilere, profesyonel ekipleri ve geniş hizmet yelpazesi ile hizmet vererek sektördeki güçlü konumunu korumayı hedefliyor. 

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları